top of page

KALKI TERMOTRANSFEROWE DO PAPIERU

Do etykiet papierowych polecamy kalki woskowe. Najpopularniesze i najbardziej ekonomiczne. Posiadamy w ofercie kalki na różnych rdzeniach i  w dowolnej konfekcji.

KALKI TERMOTRANSFEROWE DO ETYKIET FOLIOWYCH

Do etykiet z materiałów typu polipropylen, polietylen itp polecamy kalki woskowo-żywiczne i żywiczne. Dopasujemy kalkę do każdego podłoża. Posiadamy w ofercie kalki na różnych rdzeniach i  w dowolnej konfekcji.

KALKI TERMOTRANSFEROWE DO TEKSTYLIÓW

Do wszywek z materiałów typu nylon, satyna, tyvec, poliester polecamy kalki żywiczne ze specjalnymi dodatkami chroniącymi przed spieraniem. Dopasujemy kalkę do każdego podłoża. Posiadamy w ofercie kalki na różnych rdzeniach i  w dowolnej konfekcji.Posiadamy w ofercie kalki do przemysłowych drukarek takich jak SNAP 500, SNAP 700 jak i kompaktowych typu ZEBRA.

KALKI TERMOTRANSFEROWE

KOLOROWE

Nasza oferta zawiera kalki termotransferowe w wielu kolorach m.in. metaliczne złote i srebrne. Posiadamy w ofercie kalki na różnych rdzeniach i  w dowolnej konfekcji.Posiadamy w ofercie kalki do przemysłowych drukarek takich jak SNAP 500, SNAP 700 jak i kompaktowych typu ZEBRA.

bottom of page